# نشان

نشان ها

در این بخش می توانید از 3 طریق زیر هویت خود را در کارنما تایید کنید. اگر بخواهید به عنوان کارجو روی یک کار پیشنهاد بگذارید، نشان موبایل و نشان حسلب بانکی ضروریست که وارد شوند. همچنین با تایید کارت ملی خود توسط کارنما موقعیت های بیشتری از طرف کارفرمایان خواهید داشت چراکه هویتتان با تطبیق کارت ملی فرستاده شده به ما با اطلاعاتتان در کارنما مورد تایید است. برای اطلاعات بیشتر به مطالب زیر رجوع کنید.

نشان کارت ملی

در این بخش لطفا نام، نام خانوادگی، کد ملی، و تصویر کارت ملی خود را به شکلی که تمام جزییات ان مشخص باشد وارد نمایید و منتظر تایید کارنما بمانید. به محض تایید توسط کارنما نشان کارت ملی در پروفایل عمومی شما قابل رویت توسط عموم کاربران خواهد بود.

نشان موبایل

در این بخش، شماره موبایلتان را وارد نمایید و دکمه ارسال کد فعالسازی را فشار دهید. ما به شماره موبایل وارد شده یک کد فعالسازی ارسال میکنیم و شما پس از دریافت کد انرا وارد نمایید. در صورت تطابق، نشان موبایل به پروفایل عمومی شما اضافه خواهد شد.

نشان حساب بانکی

برای دریافت نشان حساب بانکی شماره شبا خود را که می خواهید در وبسایت کارنما ازش استفاده کنید برای نقل و انتقال پول وارد نمایید. البته در هنگام دریافت و یا پرداخت پول از طریق درگاه پرداخت بسیار امن مورد استفاده در کارنما که پی دات آی آرمی باشد دوباره می توانید شماره شبا خود را تایید یا عوض کنید. به محض وارد کردن شماره شبا خود نشان حساب بانکی به پروفایل عمومی شما اضافه خواهد شد.